4. vekslácká vyjížďka

Středočeské průmyslové muzeum pořádá již 4. sraz majitelů a příznivců vozidel prodávaných v PZO TUZEX. Letos se sraz bude konat formou spanilé jízdy po okrese Mladá Boleslav a Nymburk.

Kdy?                     Sobota 05. května 2018

V kolik?                 Sraz účastníků a registrace od 9:00 do 9:30. Pořadatelský tým bude přítomen od 8:40

Kde?                      Parkoviště u Mototechny – obec Čachovice, ulice u Doubravky

Program?               09:00 – 09:30 Sraz účastníků

                               09:30 – 13:00 První část vyjížďky zakončená obědem

                               13:00 – 16:30 Druhá část vyjížďky

                              

Kdo pořádá?     Středočeské průmyslové muzeum

 

Kontakty na pořadatele?   telefon:  723 001 091, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Je nutná registrace? Ano, je nutná.  Vzhledem k tomu, že kapacita srazu je omezená a je třeba jednat i s magistrátem hlavního města Prahy, potřebujeme znát konkrétní počet vozidel, před zahájením srazu.

Jak se mám registrovat? Stáhněte si níže přiloženou přihlášku ve formátu XLS v PC vyplňte a podepsanou a neskenovanou pošlete zpět. S přihláškou zašlete i foto svého vozidla

Co když přijedu na sraz bez registrace? Pokud dorazíte bez registrace, může se stát, že Vám nebudeme schopni garantovat účast na vyjížďce, případně všechny benefity našeho srazu, neboť na některých zastávkách je třeba dodržet maximální počet nahlášených účastníků.

Dokdy se mám registrovat? Uzávěrka přihlášek 28. 04. 2017 do 24:00.

 

Kdo se může zúčastnit?  Sraz spojený s vyjížďkou je určen vozidlům v původním stavu, která byla v letech 1957 až 1995 prodána přes PZO Tuzex, následně přes Tuzex, a. s.

Jaká konkrétní vozidla to jsou?  V PZO Tuzex a Tuzex, a. s., se prodalo široké spektrum vozidel včetně vozidel individuálně dovozených a exotických, proto kompletní výčet není možné vystihnout. Pro ilustraci uvádíme nejtypičtější představitele vozidel z nabídky společnosti PZO Tuzex a Tuzex, a. s.: Škoda Octavia, Škoda Felicia, Fiat 600, Simca Aronde, Renault 4 CV, Fiat 124, Simca 1301, Renault 5, Renault R 8, Renault R 16, Renault 21, Fiat 850, Fiat 127, Fiat 128, Fiat 131, Škoda 100, Škoda 110R, Škoda Garde/Rapid, Škoda 105/120/130, Škoda Favorit/Forman, Saab 99, Chrysler 180, Fiat Uno, Ford Escort, Ford Sierra, Volkswagen Golf, Volkswagen Passat, Peugeot 205, Peugeot 309, Peugeot 405, Volvo, Mercedes W 114, Mercedes W 123, Mercedes W 124, Mercedes W 201 (typ 190).

Mám jedno z výše vyjmenovaných vozidel v původním originálním stavu, ale není koupené v Tuzexu. Mohu se s ním srazu zúčastnit? Ano, můžete, zašlete nám foto Vašeho vozu.

Chtěl bych se vekslácké vyjížďky zúčastnit s jiným vozem (jiná značka, tuning atd…). Mohu? Rádi Vás přivítáme jako diváka, ale vzhledem k omezené kapacitě letošního srazu nejsme schopni garantovat, že Vaší přihlášku přijmeme, neboť bude prioritně dána přednost originální tuzexovým vozidlům a ostatní vozidla bude sraz pouze doplňován do neobsazené kapacity.

Platí se na vašem srazu nějaké startovné? Ano, platí, a to v těchto kategoriích:

  1. originál (vozidlo koupené v Tuzexu v originálním stavu) - poplatek za vozidlo 0 Kč + 400 Kč za dospělou osobu ve vozidle za děti do 15ti let 240 Kč a do 6ti let 120 Kč.
  2. dobové (vozidlo shodné s vozidly prodávanými v Tuzexu, ale zde nezakoupené) - poplatek za vozidlo 50 Kč + 400 Kč za dospělou osobu ve vozidle za děti do 15ti let 240 Kč a do 6ti let 120 Kč.
  3. ostatní (všechna ostatní přihlášená vozidla) - poplatek za vozidlo 300 Kč + 400 Kč za dospělou osobu ve vozidle za děti do 15ti let 240 Kč a do 6ti let 120 Kč.

Výše uvedené startovné platí při platbě na náš bankovní účet do 03. 05. 2018. Po tomto datu již přijímáme platby pouze v hotovosti při registraci na srazu, a to zvýšené o 100 Kč za vozidlo. K tomuto opatření jsme museli přistoupit vzhledem k snazší organizaci a možnosti garantovat plnohodnotný program pro včas registrované účastníky.

Jak mohu startovné zaplatit?  Pokyny k platbě Vám budou zaslány společně s potvrzením Vaší přihlášky mailem.

Mohu startovné zaplatit až při registraci na místě? Ano. Jak již bylo uvedeno výše, je toto v krajním případě možné, nicméně bychom velmi rádi poprosili o zaslání registrace a startovného předem, usnadníte nám tím celou organizaci srazu.

Závěrečné ustanovení: Za technický stav vozidla odpovídá sám jezdec. Pořadatel si vyhrazuje právo nepřipustit ke startu vozidlo, u kterého nesouhlasí údaje z přihlášky (RZ – povinné ručení – stav), a to bez nároku na vrácení startovného. Jízdy se každý soutěžící účastní na své vlastní nebezpečí a ve své režii. Podpisem přihlášky se účastník vůči pořadateli vzdává všech náhrad při eventuálně vzniklých škodách na zdraví a majetku jeho samotného, jakožto i dalších osob. Dále si pořadatel vyhrazuje právo na použití fotografií z této akce pro účely propagace Středočeského průmyslového muzea nebo této akce.

Přihláška ke stažení